LOREA doska Rockstone 161x1, 2x51, 5cm, black attica LE160-0598 53710
LOREA doska Rockstone 161x1, 2x51, 5cm, black attica LE160-0598 53710
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE160-0598 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 161x1,2x52,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Černá mat |
| Dekor | Black Attica |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 21.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965982 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásik 161cm, 1,6W, studená biela LED165 58619
na objednávku63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG0805068
na objednávku977,99 €
Pri platbe vopred iba 905,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana roh.vstupu aluchróm číre CA1CG0805007
expedícia do 12 dní850,34 €
Pri platbe vopred iba 787,00 €
1 135,67 €
Pri platbe vopred iba 1 051,00 €

