LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm (30+90 cm), pravá, biela mat LE090-3131-R-01
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm (30+90 cm), pravá, biela mat LE090-3131-R-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE090-3131-R-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 121x46x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 62.5030 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977855 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
6,25 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
540,08 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 121x51, 5cm, pravé, biela AC121R
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set WAVE 80, biela/dub rover KSET-048 KSET-048
na objednávku1 717,12 €
Pri platbe vopred iba 1 586,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
NATY umývadlová skrinka 46,5x50x40cm, biela NA051
na objednávku384,88 €
Pri platbe vopred iba 359,00 €


