VERBENA mydlenka na postavenie, keramika VE11
VERBENA mydlenka na postavenie, keramika VE11
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-VE11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | VERBENA |
| Rozmer | 115x25x85 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341096963 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | keramika |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
LUCREZIA mydlenka na postavenie, keramika LC11
expedícia do 8 dní12,62 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTEA mydlovnička na postavenie, bambus AL1135
expedícia do 8 dní21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
MARIKA mydlenka na postavenie, zelená MK1107 57807
expedícia do 8 dní6,58 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €

