VERBENA dávkovač mydla na postavenie, keramika VE81
VERBENA dávkovač mydla na postavenie, keramika VE81
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-VE81 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | VERBENA |
| Rozmer | 65x165x81 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 81 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 320 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.3210 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341097021 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
LUCREZIA dávkovač mydla na postavenie, keramika LC80
expedícia do 8 dní19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
LUCY dávkovač mydla na postavenie, keramika LY80
expedícia do 8 dní17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
436,93 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
Walk-in 87x200, profil, zavetrovanie SATBWI90MRZAVB
na objednávku371,46 €
Pri platbe vopred iba 311,00 €
Mexen Kioto+ L Sprchová zástena s poličkou 90 x 200 cm, pruhy, kartáčovaná meď - 800-090-123-65-09
expedícia do 10 dní312,15 €


