PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, biela mat 8888009
PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, biela mat 8888009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8888009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 32.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162909 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
EZARA dvojumývadlová skrinka 120x55x46cm, biela lesk EZ121-3030
expedícia do 8 dní640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
Mohlo by vás zaujímať
208,50 €
Mexen Flat CF11 radiátor 600x1500, bočné pripojenie, 1175 W, antracit W411F-060-150-66
na objednávku302,42 €
278,37 €


