KUBE X keramické dvojumývadlo 120x47cm, biela mat 9425109
KUBE X keramické dvojumývadlo 120x47cm, biela mat 9425109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9425109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012819 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MARIKA dávkovač mydla na postavenie, šedá MK8008 57821
expedícia do 8 dní14,76 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
KIRA dávkovač mydla na postavenie, biela mat KI8002
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
QUADROTTO dávkovač mydla na postavenie, biela QU8102
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €


