KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, s odkladacími plochami, biela ExtraGlaze 94519111
KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, s odkladacími plochami, biela ExtraGlaze 94519111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94519111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013106 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlo na dosku SAT Infinitio 45,5x32,5 cm mramor čierna mat bez prepadu SATINF4532MRBKM
expedícia do 4 dní160,21 €
Rea Keramické umývadlo na dosku REA Kim 46 REA-U6681
expedícia do 12 dní44,62 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €


