PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, biela mat 8885109
PURA keramické umývadlo Slim 82x46cm, biela mat 8885109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8885109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 82,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 826 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162268 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
NORM keramické umývadlo 100x18x50 cm, biela ExtraGlaze 8633111
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
KUBE X keramické umývadlo 100x47cm, s odkladacími plochami, bez otvoru, biela mat 9451009
na objednávku746,79 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €


