KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, bez otvoru, biela mat 9424009
KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, bez otvoru, biela mat 9424009
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9424009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012345 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV21 doskový radiátor 400 x 2800 mm, spodné pripojenie, 2594 W, čierny W621-040-280-70
na objednávku372,30 €
Mexen CV21 doskový radiátor 900 x 500 mm, spodné pripojenie, 888 W, čierny - W621-090-050-70
na objednávku169,74 €


