KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, biela 94249311
KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, biela 94249311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94249311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160783 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI017
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
1 002,95 €
Pri platbe vopred iba 951,00 €
946,03 €
Pri platbe vopred iba 897,00 €


