KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, s odkladacími plochami, biela ExtraGlaze 9452111
KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, s odkladacími plochami, biela ExtraGlaze 9452111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9452111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 35.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590011959 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna / zlato mat WD042G
expedícia do 8 dní156,30 €
Pri platbe vopred iba 144,00 €
NIL Batéria sprchová/vaňová vstavaná s keramickým prepínačom zlatá - kartáčovaná NL286KZK
na objednávku188,69 €


