KUBE X keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, creta mat 9486008
KUBE X keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, creta mat 9486008
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9486008 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Levá/pravá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 50x12x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014950 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | hnědá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, creta mat PVC08
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F Duo skladací pravý 90 x 120 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A6-090L-120P-65-00
expedícia do 10 dní553,62 €


