NUBES keramické umývadlo 50x40cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9682311
NUBES keramické umývadlo 50x40cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9682311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9682311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 50x19x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018842 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI017
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €


