KUBE X keramické umývadlo 50x37cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9447011
KUBE X keramické umývadlo 50x37cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9447011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9447011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 50x16x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 11.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017975 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
287,83 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
Bidetová batéria RAV SLEZÁK Labe vrátane podomietkového telesa stará mosadz L543/1SM
expedícia do 4 dní134,02 €
124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €


