KUBE X keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, tortora mat 9486005
KUBE X keramické umývadlo 50x25cm, bez otvoru, pravé/ľavé, tortora mat 9486005
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9486005 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Levá/pravá instalace - otvory pro uchycení jsou předpřipravené. Dle výběru strany uchycení je nutné je prorazit.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 50x12x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014967 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, tortora mat PVC05
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 94309009
na objednávku408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €


