KUBE X keramické umývadlo 50x37cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9447311
KUBE X keramické umývadlo 50x37cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9447311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9447311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 50x16x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 11.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160561 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI017
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RIVIERA obklad Liso Mundaka Gray 10x10 (1,2m2) ADRI1007
na objednávku75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €
71,46 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
RIVIERA obklad Liso Rimini Green 10x10 (1,2m2) ADRI1025
na objednávku75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €


