KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, 3 otvory, čierna mat 9430326
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, 3 otvory, čierna mat 9430326
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9430326 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 50x16x47 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160820 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T ľavý výklopný 125 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 834T-125-110-55-00-L
expedícia do 10 dní571,29 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 95 x 100 cm, priehľadný, čierny - 817-095-100-70-00
expedícia do 10 dní365,16 €
Novea zalamovací kút, obdĺž., 90x120x200 cm, pravý, chróm ALU, sklo číre, EC CK14823ZP
expedícia do 8 dní701,10 €


