KUBE X keramické umývadlo 60x37cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 94549111
KUBE X keramické umývadlo 60x37cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 94549111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94549111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 60x16x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 15.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017890 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
433,71 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
PURA umývadlo na dosku 60x37 cm, biela 883411
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €


