PURA keramické umývadlo na dosku 60x38cm, creta mat 883708
PURA keramické umývadlo na dosku 60x38cm, creta mat 883708
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-883708 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 60x14x38 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937829838 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | hnědá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, creta mat PVC08
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kozmetické zrkadlo O180 mm obojstranné na postavenie
na objednávku46,49 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Nimco Séria 20200 ZK 20265-90 Kozmetické podsvietené LED zrkadlo Čierny mat
do týždňa v e-shope190,67 €
Pri platbe vopred iba 178,00 €
BEMETA Kozmetické zrkadlo O200 mm s LED osvetlením, IP44, Touch sensor - čierne 116101770
na objednávku144,33 €
Pri platbe vopred iba 136,00 €


