NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, biela mat 96319309
NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, biela mat 96319309
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96319309 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018781 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 60cm, čierna PANB60N
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 60x40cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96839011
na objednávku302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €


