KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9431311
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 9431311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9431311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016251 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Hansgrohe Raindance S pod omietku s termostatickou batériou matná čierna 27959670
expedícia do 4 dní1 888,21 €
Omnires Y termostatický sprchový systém pre vstavanú inštaláciu, matná biela SYSYT05WM
expedícia do 14 dní777,85 €


