KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vľavo, bez otvoru čierna mat 9439026
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vľavo, bez otvoru čierna mat 9439026
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9439026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167546 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, antracit matný
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 35 x 80 cm (2 ks), matne šedé - 91A11-1600-300-2-62
expedícia do 10 dní101,73 €
RETRO umývadlová skrinka 36,5x85x29cm, starobiela 1641
expedícia do 8 dní730,78 €
Pri platbe vopred iba 693,00 €


