PURA keramické umývadlo Slim oblé 62x48cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8827011
PURA keramické umývadlo Slim oblé 62x48cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8827011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8827011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 62x17x48 cm |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 12.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937819181 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LAUFEN PRO S umývadlo 60 cm, s otvorom a brúsenou spodnou hranou H8169630001041
do týždňa v e-shope150,56 €
REA Cleo umývadlo na dosku 61, biela REA-U9653
expedícia do 12 dní103,87 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €


