PURA keramické umývadlo Slim 62x46cm, bez otvoru, čierna mat 8884026
PURA keramické umývadlo Slim 62x46cm, bez otvoru, čierna mat 8884026
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8884026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 62,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 626 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162626 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 160 x 90 cm, priehľadný, čierny - 8151-160-090-70-00
expedícia do 10 dní394,60 €
Mexen Velar vysúvací sprchovací kút 160x85 cm, transparent, ružové zlato 871-160-085-01-60
expedícia do 10 dní570,47 €


