NORM keramické umývadlo 60x40cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8636011
NORM keramické umývadlo 60x40cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8636011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8636011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 60x18x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 16.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160615 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA keramické umývadlo Slim oblé 62x48cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 88279111
na objednávku351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
SAND keramické umývadlo 60x50 cm, ExtraGlaze 9031111
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
NUBES keramické umývadlo 60x40cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory biela ExtraGlaze 96839311
na objednávku302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €


