KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, čierna mat 9431126
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, čierna mat 9431126
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9431126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017081 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 70 x 90 cm, priehľadný, chróm - 8A6T-070-090-01-00-P
expedícia do 10 dní400,49 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 70 x 90 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6T-070-090-55-00-P
expedícia do 10 dní418,16 €


