NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96319011
NUBES keramické umývadlo 60x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96319011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96319011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 60x19x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 20.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018798 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 60cm, čierna PANB60N
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
796,61 €
Pri platbe vopred iba 756,00 €
Mohlo by vás zaujímať
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vľavo, bez otvoru čierna mat 9439026
na objednávku398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
NORM keramické umývadlo 60x18x50 cm, biela ExtraGlaze 8635111
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €


