KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vpravo, čierna mat 9438126
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vpravo, čierna mat 9438126
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9438126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167539 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 60x50 cm, biela ExtraGlaze 9631111
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


