KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, biela mat 9456109
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, biela mat 9456109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9456109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013205 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vľavo, biela ExtraGlaze 94579111
na objednávku440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
309,17 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €


