KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, ghiaccio mat 945315
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, ghiaccio mat 945315
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945315 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 14.7620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014226 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 1200 mm, bočné pripojenie, 2131 W, biely - W421-090-120-00
expedícia do 10 dní185,87 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 400 mm, bočné pripojenie, 710 W, biely - W421-090-040-00
expedícia do 10 dní82,89 €


