KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, oválne, agave mat 945804
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, oválne, agave mat 945804
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945804 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 12.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014257 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zelená |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, agave mat PVC04
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Grohe Grohtherm vrátane podomietkového telesa chróm 34871000
expedícia do 4 dní767,77 €
Deante THERM BXYZ0ECT Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou + smart box, chróm
expedícia do 12 dní609,21 €
Omnires BARETTI SYSBA10XCR sprchový termostatický podomietkový set, chróm
expedícia do 14 dní257,34 €


