KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, oválne, cenere mat 945817
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, oválne, cenere mat 945817
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945817 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 12.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012574 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
122,21 €
Mexen Flat CF22 radiátor 300x1800, bočné pripojenie, 1621 W, biely W422F-030-180-00
expedícia do 10 dní217,83 €


