KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, oválne, ghiaccio mat 945815
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, oválne, ghiaccio mat 945815
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945815 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 12.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014288 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový drez Mexen Binox s 2 drezami 800 x 450 mm, zlatý - 6421802000-55
expedícia do 10 dní276,81 €
Jednodrezový oceľový drez Mexen Solix 500 x 500 mm, nerezová oceľ HC - 6407501000-01HC
expedícia do 10 dní159,02 €
Jednodrezový oceľový drez Mexen Solix 650 x 450 mm, meď - 6403651000-65
expedícia do 10 dní191,43 €


