KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 32cm, ghiaccio mat 943515
KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 32cm, ghiaccio mat 943515
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-943515 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 32x12 cm |
| Průměr | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 6.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013007 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 1600 mm, bočné pripojenie, 2842 W, biely - W421-090-160-00
expedícia do 10 dní243,29 €
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1401 W, biely - W411-090-110-00
expedícia do 10 dní125,04 €
140,32 €


