KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 32 cm, biela ExtraGlaze 943511
KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 32 cm, biela ExtraGlaze 943511
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-943511 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| Rozmer | 32x12 cm |
| Priemer zátky | 320 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 6.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590011294 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


