KUBE X keramické umývadlo na dosku priemer 45 cm, biela ExtraGlaze 942711
KUBE X keramické umývadlo na dosku priemer 45 cm, biela ExtraGlaze 942711
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942711 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| Rozmer | 45x13 cm |
| Priemer zátky | 450 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937827230 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 50 cm, 1 zásuvka, matne šedá - 91AX0-0500-235-1-62
expedícia do 10 dní137,07 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 45 cm s umývadlom Otis, 1 zásuvka, matná biela - 91A10-04547-1-BF01-W18M01
expedícia do 10 dní315,12 €
Leny skrinka s keramickým umývadlom, 500x675x420 mm, spodná, biela lesklá, 2 zásuvky CN810N
na objednávku236,70 €


