KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 45cm, creta mat 942708
KUBE X keramické umývadlo na dosku, priemer 45cm, creta mat 942708
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-942708 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 45x13 cm |
| Průměr | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014103 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | hnědá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, creta mat PVC08
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 135 x 85 cm, priehľadný, chróm - 819-135-085-01-00
expedícia do 10 dní374,01 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 135 x 85 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-135-085-70-77-L
expedícia do 10 dní515,36 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 135 x 85 cm, priehľadný, čierny - 819-135-085-70-00
expedícia do 10 dní374,01 €


