KUBE X závesná WC misa, Swirlflush, 50x36 cm, biela ExtraGlaze 941611
KUBE X závesná WC misa, Swirlflush, 50x36 cm, biela ExtraGlaze 941611
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-941611 |
- WC sedátko je nutné objednať zvlášť
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | KUBE X |
| Rozmer | 36x34,5x50 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Swirlflush, Skryté uchytenie, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937823669 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Vírové |
| Dĺžka klozetu | do 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
USPA LUX elektronický bidet s diaľkovým ovládaním UB-6635RU
expedícia do 8 dní675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
PURA WC sedátko Soft Close, duroplast, biela/chorm MS992C11
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Hansgrohe Pulsify S na stenu s termostatickou batériou matná čierna 24220670
expedícia do 4 dní1 115,79 €


