Kúpeľňový set SITIA 105, borovica rustik KSET-050 KSET-050
Kúpeľňový set SITIA 105, borovica rustik KSET-050 KSET-050
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-050 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 1050 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Příkon | 8.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 568 lm |
| Výbava | Osvětlení, Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / set | 108.9130 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913953354 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm (30+90 cm), pravá, biela mat LE090-3131-R-01
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €


