LARCHWOOD obklad Zig Maple 30x90 (1,08m2)
LARCHWOOD obklad Zig Maple 30x90 (1,08m2)
| Výrobca: | Výrobca: BALDOCER |
| Kód: | Kód: UBC-LWD005 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Série | LARCHWOOD |
| Rozměr | 30x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Mat, Reliéfní povrch |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.0800 m2 |
| Počet ks v balení | 4 |
| Tloušťka | 10.50 mm |
| Hmotnost / m2 | 18.9815 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8433019235330 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 30 x 90 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar Duo s výklopným mechanizmom 95 x 95 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 834-095L-095P-65-00
expedícia do 10 dní654,29 €
Sprchovací kút Mexen Lunar Duo s výklopným mechanizmom 115 x 115 cm, priehľadný, čierny - 834-115L-115P-70-00
expedícia do 10 dní633,68 €

