LATUS IX umývadlová skrinka 44x50x22cm, dub alabama LT090-2222
LATUS IX umývadlová skrinka 44x50x22cm, dub alabama LT090-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT090-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SAPHO LATUS |
| Rozmer | 44x50x22 cm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 8.0000 kg |
| EAN | 8590913940361 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Príslušenstvo
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
expedícia do 8 dní
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Umývadlová stojanková batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-05
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
150,87 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €

