SITIA umývadlová skrinka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, dub alabama SI050-2222
SITIA umývadlová skrinka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, dub alabama SI050-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI050-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou SA500B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SITIA |
| Rozměr | 46,4x70x44,1 cm |
| Šířka | 464 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 441 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 21.3000 kg |
| EAN | 8590913936807 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
THALIE 50 nábytkové umývadlo 50x46 cm TH11050
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NATY umývadlová skrinka 46,5x50x40cm, biela NA051
na objednávku384,88 €
Pri platbe vopred iba 359,00 €
164,38 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €


