LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 3 výstupy, chróm 1102-33 58317
LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 3 výstupy, chróm 1102-33 58317
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1102-33 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913992148 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, štvorec 300x300mm, leštená nerez MS563
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
479,96 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
Mohlo by vás zaujímať

