KIMURA podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm KU682 59778
KIMURA podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm KU682 59778
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KU682 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIMURA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113307 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, chróm SG303
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm (UN57169) DM393
expedícia do 8 dní721,89 €
Pri platbe vopred iba 685,00 €
LEA podomietková spŕch. termostatická batéria pre telesne postihnutých,ch (MR90161 LE391
na objednávku433,71 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP042 53060
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €

