Podomietková termostat. batéria s držiakom ručnej sprchy, 2 výstupy, okrúhla, chróm MB623
Podomietková termostat. batéria s držiakom ručnej sprchy, 2 výstupy, okrúhla, chróm MB623
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MB623 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 435 mm |
| Výška | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 5.5200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821356 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, kruh 300mm, leštená nerez MS573
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
115,28 €
Pri platbe vopred iba 109,00 €
Aqualine SIMPLEX ECO závesná skrinka 50x60x24cm SIME530
expedícia do 8 dní62,90 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €


