LEA nástenná spŕch. termostatická batéria pre telesne postihnutých, chróm (MR90155 LE245
LEA nástenná spŕch. termostatická batéria pre telesne postihnutých, chróm (MR90155 LE245
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE245 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SENIOR-INVALIDNÍ |
| Šírka | 305 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Výbava | Lékarska páka |
| Hmotnosť / ks | 2.9200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024559643299 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, chróm SC715
expedícia do 8 dní55,50 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €
Mohlo by vás zaujímať
361,45 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €
546,05 €
Pri platbe vopred iba 520,00 €
Termostat Grohe Smart Control s termostatickou batériou Moon White, Yang White 29157LS0
expedícia do 4 dní666,45 €

