Legro obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P variant GL1190GL5680
Legro obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P variant GL1190GL5680
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GL1190GL5680 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | LEGRO |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900181 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
VARESA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 90x80x4cm, biela 71606
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, matné sklo, pravé GT5690-80MR-CH
expedícia do 8 dní691,85 €
Pri platbe vopred iba 639,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, matné sklo, pravé GT5680-90MR-CH
expedícia do 8 dní693,94 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800x900mm L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní525,49 €
Pri platbe vopred iba 485,00 €


