LINEX galerka s LED osvetlením, 60x70x15cm, ľavá/pravá, brest bardini LX060-0013
LINEX galerka s LED osvetlením, 60x70x15cm, ľavá/pravá, brest bardini LX060-0013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LX060-0013 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LINEX |
| Rozmer | 60x70x15 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 775 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896743 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
16,21 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
172,20 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x700, spod. príp., 2101 W, antracit W633F-090-070-66
na objednávku419,26 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x1600, spod. príp., 4801 W, biela W633F-090-160-00
expedícia do 10 dní604,27 €


