LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-11
LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-1935-11 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 161x46x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 88.3470 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913978043 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
560,72 €
Pri platbe vopred iba 532,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Britta BR1SS-R 859x712 Priame napojenie vpravo Leštená nerez BR1SS-R
expedícia do 7 dní441,89 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
PMH Elektrický sušiak Britta BR1B-LK 859x712 Kábel vľavo Čierna BR1B-LK
expedícia do 7 dní433,73 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €


