BRAHEA dvojumývadlo 161x51,5cm (70+20+70cm), biela mat BL161-70
BRAHEA dvojumývadlo 161x51,5cm (70+20+70cm), biela mat BL161-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL161-70 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 161x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 31.6000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913994647 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE070-2231 53693
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE070-1935 53694
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, dub alabama LE020-2222 53699
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 389,69 €
Pri platbe vopred iba 1 318,00 €
1 112,10 €
Pri platbe vopred iba 1 027,00 €
839,30 €
Pri platbe vopred iba 796,00 €

